Datum kreiranja: 16.01.2014.

Violeta Aleksić

• Datum rođenja: 26.04.1957.

• Fakultet: Filozofski fakultet u Nišu
  • Odsek / Grupa / Smer: Matematika
  • Godina diplomiranja: 1980

Udžbenici:

V.N.Aleksić, M.V.Vidanović, M.S. Stanković, Matematika : elementi teorije i zadaci sa rešenjima.

Deo 1. Fakultet zaštite na radu, Niš, 2006.

M.V.Vidanović, V.N.Aleksić, M.S. Stanković, Matematika : elementi teorije i zadaci sa rešenjima.

Deo 2. Fakultet zaštite na radu, Niš, 2009.

S.B. Tričković, M.S. Stanković, V.N. Aleksić,  On closed form expressions for trigonometric series and series involving Bessel or Struve functions, Zeitschrift fur Analysis and ihre Anwendungen, 22(2003), No. 1, 187-198.

Tričković, M.S. Stanković, M.V.Vidanović, V.N. Aleksić,  Integral transforms and summation of some Schlomilch series, Matemati\v cki vesnik, 54(2002), 211-218.

S.B. Tričkovic, M.S. Stanković, M.V. Vidanović, V.N. AleksićIntegral transforms and summation of some Schlomilch series, Matematicki Vesnik 54, (2002) 211-218. (rad je saopsten na medjunarodnom naucnom skupu V International Conference on Mathematical Analysis, Niska Banja, october, 2002.)

I. Janjić, V. Aleksić, M. Stanković, Matemati\v cki model havarijskog isticanja tečnosti iz otvorenih horizontalnih cilindričnih rezervoara, Preventivno inženjerstvo, 1(2002),38-44.

V. Aleksić, V. Rakočević,  Approximate properties of the Moore-Penrose inverse, VIII Conference on Applied Mathematics, Tivat, 1993 (1994), 1-14.

Poslednji put izmenjeno četvrtak, 16 januar 2014 10:36