Datum kreiranja: 27.01.2014.

Čedomir Šargić

• Datum rođenja: 08.06.1974.
  • Mesto rođenja: Prokuplje

• Fakultet: Medicinski fakultet
  • Odsek / Grupa / Smer: medicina
  • Godina diplomiranja: 2002.

Radulovic O, Nikolic M, Sagric C,  Stosic Lj, Stankovic A, Milutinovic S. The use of methods for family planning by women in the municipality of Nis (Serbia). Journal of Public Health  2007; 15(1):3-9.

Jovic S, Ristic S, Bogdanovic D, Radulovic Olivera, Visnjic A, Sagric C. Sources of stress among future helper professionals in human services. HealthMed, Journal for Society for development in new net environment in B & H 2012; 6 (8): 2886-2892.

Roberta Teofilo Marković, Marina Deljanin Ilić, Zoran Milošević, Milena Vasić, Dragan Bogdanović i Čedomir Šagrić. Procena zadovoljstva zaposlenih u zdravstvenim ustanovama Nišavskog i Topličkog okruga poslom koji obavljaju. Medicinski pregled 2013; LXVI (9-10): 379-385.

Šagrić Č, Radulović O, Bogdanović M. Zdravstvene potrebe. Acta Medica Mediane 2007; Vol 46, No 1.

Šagrić Č, Radulović O, Bogdanović M, Marković R. Socijalna marginalizacija i zdravlje. Acta Medica Medianae 2007; vol 46, No 2.

Sagric C, Radulovic O, Markovic R, Bogdanovic M, Stojanovic M, Visnjic A. How the students of University of Nis obtain information and access their knowledge on HIV/AIDS. Acta Facultatis Medicae Naissens 2009; 26 (1):17-24.

Radulović O, Šagrić Č, Stefanović A. Zloupotreba psihoaktivnih supstanci u studentskoj populaciji. Zbornik rezimea 43. Dani preventivne medicine, Internacionalni naučni skup. Niš, 2009:85.

Šagrić Č, Radulović O, Bogdanović M, Tasić A. Odvikavanje od pušenja duvana u studentskoj populaciji. Zbornik rezimea 43. Dani preventivne medicine, Internacionalni naučni skup. Niš, 2009:89.

Radulović O, Milosavljević D,  Šagrić Č, Stefanović A. Predlog zdravstveno-vaspitnog programa za očuvanje i unapređenje reproduktivnog zdravlja studenata. Zbornik rezimea 44. Dani preventivne medicine, Internacionalni naučni skup. Niš, 2010:273-4.

Šagrić Č, Milosavljević D,  Radulović O, Marković R, Bogdanović M, Stefanović A. Informisanje studenata o HIV/AIDS i PPI. Zbornik rezimea 44. Dani preventivne medicine, Internacionalni naučni skup. Niš, 2010:275-6.

Stefanović A, Radulović O, Milosavljević D,  Jović S, Šagrić Č. Struktura vanbolničkog morbiditeta čkolske dece i omladine. Zbornik rezimea 44. Dani preventivne medicine, Internacionalni naučni skup. Niš, 2010:243-5.

Jović S, Ćirić S, Radulović O, Višnjić A, Šagrić Č, Stefanović A. Uticaj roditeljske kontrole i stavova na upotrebu kanabisa među adolescentima. Zbornik rezimea 45. Dani preventivne medicine, Međunarodni naučni skup. Niš, 2011:77.

Stefanović A, Jović S, Radulović O, Milosavljević D, Šagrić Č. Upotreba alkohola kod mladih. Zbornik rezimea 45. Dani preventivne medicine, Međunarodni naučni skup. Niš, 2011:87-8.

Sagric C, Radulovic O, Milosavljevic D, Bogdanovic M, Tasic A. Involvment of the students in planning, design and implementation of education programs aimed at other students. XLV Days of preventive medicine, International scientific meeting, 2011: 89.

Radulović O, Jović S, Šagrić Č, Stefanović A. Health Promotion In Protecting Of Youth Reproductive Health. Introductory lecture. XLV Days of preventive medicine, International scientific meeting, 2011:65-74.

Radulović O, Jović S, Šagrić Č, Višnjić A. Timski rad u menadžmentu. Uvodno predavanje. Zbornik rezimea 46. Dani preventivne medicine, Međunarodni kongres. Niš, 2012:79-83.

Radulović O, Jović S, Stefanović A, Šagrić Č, Milosavljević D. Programi za planiranje porodice u svetu i Srbiji. Zbornik rezimea 46. Dani preventivne medicine, Međunarodni kongres. Niš, 2012:84.

Višnjić A, Jović S, Veličković V, Marjanović S, Radulović O, Šagrić Č,. Stilovi života i zdravstveni problemi studenata univerziteta u Srbiji. Zbornik rezimea 46. Dani preventivne medicine, Međunarodni kongres. Niš, 2012:91

Stefanović A, Radulović O, Jović S, Milosavljević D, Šagrić Č. Zdravstveno vaspitni program prevencije i kontrole konzumiranja alkohola u populaciji školske dece. Zbornik rezimea 46. Dani preventivne medicine, Međunarodni kongres. Niš, 2012:103-4

Šagrić Č, Bogdanović M, Radulović O, Marković R, Stefanović A. Učešće studenata Univerziteta u Nišu u programima vršnjačke edukacije. Zbornik rezimea 46. Dani preventivne medicine, Međunarodni kongres. Niš, 2012:105.

Radulović O, Jović S, Šagrić Č, Milosavljević D, Stefanović A, Bogdanović M. Značaj edukocije u promociji reproduktivnog zdravlja studenata. Zbornik radova i rezimea Drugog kongresa Socijalne mesicine Srbije.Zlatibor, 2010:311-4.

Stefanović A, Milosavljević D, Jović S, Radulović O, Šagrić Č. Posledice fizičke neaktivnosti na zdravlje čkolske dece i omladine. Zbornik radova i rezimea Drugog kongresa Socijalne mesicine Srbije. Zlatibor, 2010:359-62.

Poslednji put izmenjeno ponedeljak, 27 januar 2014 13:36