Datum kreiranja: 27.12.2013.

• Fakultet: Ekonomski fakultet Niš
  • Odsek / Grupa / Smer: opšti
  • Godina diplomiranja: 1971

1. Електронско пословање, монографија Радмила Јовановић (коауторски рад са др И. Младеновић), Технолошки факултет, Лесковац, 2007.

2.  Пословна информатика - практичан приступ, Радмила Јовановић, Економски факултет, Ниш, 2007. (коауторски уџбеник са С.Миловановић, О. Радовић, Ј. Станковић)

3. Електронско пословање, монографија Радмила Јовановић (коауторски рад са др И. Младеновић), Технолошки факултет, Лесковац, 2007.

4. Пословна информатика - практичан приступ, Радмила Јовановић, Економски факултет, Ниш, 2007. (коауторски уџбеник са С.Миловановић, О. Радовић, Ј. Станковић)

5. Управљање електронским пословањем, монографија, Радмила Јовановић (коауторски рад са др Славољуб Миловановић), Економски факултет, Ниш, 2008.

6. Пословни информациони системи Радмила Јовановић,  (коауторски уџбеник са  др С. Миловановић), Економски факултет Ниш, 2009.

7.Електронско пословање, Радмила Јовановић, (коауторски уџбеник са др С.Миловановић), Економски факултет Ниш, 2010

1.  Развој дигиталних фирми, Радмила Јовановић, Економске теме, Ниш, 2006.стр.13-19.

2.Uloga  mobilnog poslovanja u razvoju privrede, Радмила Јовановић  (коауторски рад са Е. Петровић, YISA, Херцег Нови, јун, 2007.ЦД

3.Benefits of data integration, Радмила Јовановић, The challenges of Economics science and practice in the 21st  century, Faculty of Economics Nis, 2010, стр.637-645.

4.  Вenefiti prelaska na Cloud računarstvo,Radmila Jovanović, Nauka i svetska ekonomska kriza, zbornik radova, Ekonomski fakultet Niš, 2012, str.467-473.