Datum kreiranja: 18.11.2013.

Jelena Vasilakis

• Datum rođenja: 20.01.1975.
  • Mesto rođenja: Beograd

• Fakultet: Muzička akademija
  • Odsek / Grupa / Smer: Muzička pedagogija
  • Godina diplomiranja: 2001.

Zdravić Mihailović, D. i Vasilakis J. (2014): Priručnik za analizu jednostavnih oblika 1 - barok iklasicizam. Niš: Fakultet umetnosti ISBN 978-86-85239-05-2, COBISS.SR-ID 207906828

Здравић Михаиловић, Д. и Василакис, Ј. (2014): Између паралелног и контрастног периодапредлог типологије периода према одликама тематског плана, Часопис за књижевност, језик, уметност и културу Наслеђе број 27, Крагујевац, ФИЛУМ, 205‒214.

Василакис Ј. (2013): Хармонски аспекти песме Цвеће цафнало у делима С.С. Мокрањца, П. Милошевића и Д. Радића, Међународни научни скуп Дани Владе С. Милошевића, зборник радова (уред. Соња Маринковић), Бања Лука: Академија умјетности: Музиколошко друштво Републике Српске, (у штампи).

Vasilakis, J., Milenković, M. (2013): Harmonski sadržaj i odnos prema tekstu u Pet pesama za ženski glas i klavir Riharda Vagnera; Međunarodni naučni skup Balkan Art Forum 2013, Umetnost i kultura danas, Fakultet umetnosti u Nišu (zbornik radova u štampi).

Василакис, Ј. (2013). Могући аспекти тоналности у Сонатини Предрага Милошевића; VII научни скуп Катедре за теоријске предмете Факултета уметности у Нишу.

Poslednji put izmenjeno nedelja, 07 decembar 2014 22:28