Datum kreiranja: 03.02.2014.

Dusan Cvetkovic

• Datum rođenja: 12.04.1967.

• Fakultet: Građevinski fakultet u Nišu
  • Odsek / Grupa / Smer: putevi i železnice
  • Godina diplomiranja: 1993.

Damnjanović D, Milićević A, Cvetković D: Usklađivanje konstruktivnih elemenata puta prema očekivanoj brzini u slobodnom toku; Monografija Građevinsko arhitektonski fakultet u Nišu, 2002.godina

.

1. Dr Aca Milićević, Cvetković D, Rehabilitacija kolovoznih konstrukcija. Nauka+praksa br.8/2005.

2. Dr Aca Milićević, Cvetković D: Harmonizacija naše i evropske regulative iz oblasti projektovanja, građenja i održavanja puteva. Zbornik radova Građevinsko-arhitektonskog fakulteta u Nišu, br. 21/2006.

3. Prof. Dragorad Damnjanović, Ph. D. C.E., Prof. Radojka Dončeva Ph. D. C.E. Dušan Cvetković M.Sc. C.E The determination of highway capacity and level of service for two-lane rural highways, Put i saobraćaj, Časopis Društva za puteve Srbije, Broj 4 ●  Oktobar-Decembar 2009.

1. Damnjanović D, Cvetković D: Funkcionalno vrednovanje saobraćajnih deonica vangradskih dvotračnih puteva, TEIK, mart, 2010. godine;

2. Cvetković D, Milićević A, - Modeli za predvidjanje brzine na putevima, TEIK, mart, 2010. godine;

3. Damnjanović D, Dončeva R, Cvetković D, - Postupak za određivanje kapaciteta i nivoa saobraćajne usluge dvotračnih puteva, TEIK, mart, 2010. godine

1. Damnjanović D, Cvetković D, Dončeva R – Softver"DIP" za vozno-dinamičko ispitivanje i usklađivanje elemenata puta prema profilu projektne brzine, XIV Kongres DPJ Beograd, 1995.

2. Dr Aca Milićević, Cvetković D, - Prognoza saobraćajnih nezgoda na putu M1.12 deonica Niška Banja – granica sa Bugarskom. Rad saopšten na naučno-stručnom skupu sa temom Projektovanje i održavanje vangradskih puteva i gradskih saobraćajnica, Niš, 13. 10. 2005. godine

Poslednji put izmenjeno sreda, 16 septembar 2015 15:04