Ukoliko želite, kartone naučnog osoblja ovog fakulteta možete da pogledate i na sajtu Prirodno - matematičkog fakulteta

Datum kreiranja: 17.05.2021.

Jovana Stojanović

• Datum rođenja: 17.10.1990.

• Fakultet: Prirodno-matematički fakultet
  • Odsek / Grupa / Smer: Departman za biologiju i ekologiju
  • Godina diplomiranja: 2016.

Ranđelović V, Zlatković B, Jušković M, Nikolić D, Mitić Z, Jenačković D, Jovanović M, Raca I, Jovanović M, Stojanović J. 2019. One botanical day on the Stara Planina Mt. - Plant Identification Handbook. Institute for Nature Conservation of Serbia and Faculty of Sciences and Mathematics, University of Niš.

Ranđelović V, Jenačković-Gocić D, Stojanović J, Raca I, Nikolić D, Jušković M. 2021. An insight into ecology of Woodsia alpina newly recorded for the flora of the Balkan Peninsula. - Botanica Serbica, Accepted.

Stojanović J, Raca I, Jevtić J, Jušković M, Ranđelović V. 2019. Comparative morpho-anatomical analysis of Gagea pratensis (Pers.) Dumort. (Liliaceae) from Serbia and Montenegro. - Biologica Nyssana 10(2): 125-133.

Stojanović J, Raca I, Jevtić J, Jušković M, Ranđelović V. 2019. Comparative analysis of morphological and anatomical characters of species Gagea pratensis (Pers.) Dumort. (Liliaceae) from Serbia and Montenegro. - Book of Abstracts of the 13th Symposium on the Flora of Southeastern Serbia and Neighbouring Regions, Stara Planina Mt. (Serbia), 59.

Jušković M, Nešić M, Stojanović J, Jenačković-Gocić D, Nikolić D, Ranđelović V. 2019. Anatomical differentiation of populations Trollius europaeus L. (Ranunculaceae) from Serbia. - Book of Abstracts of the 13th Symposium on the Flora of Southeastern Serbia and Neighbouring Regions, Stara Planina Mt. (Serbia), 81-82.

Poslednji put izmenjeno ponedeljak, 17 maj 2021 21:46