Ukoliko želite, kartone naučnog osoblja ovog fakulteta možete da pogledate i na sajtu Prirodno - matematičkog fakulteta

Datum kreiranja: 31.05.2021.

Mirjana Stojanović

• Datum rođenja: 15.5.1993.

• Fakultet: Prirodno - matematički fakultet
  • Odsek / Grupa / Smer: Fizika
  • Godina diplomiranja: 2018.

M. G. Stojanović, M. Stojanović Krasić, A. Maluckov, M. Johansson, I. A. Salinas, R. A. Vicencio, M. Stepić: „Localized modes in linear and nonlinear octagonal-diamond lattices with two flat bands”, Phys. Rev. A 102, 023532 (2020).

M. Stojanović Krasić, M. G. Stojanović, A. Maluckov, L. J. Maczewsky, A. Szameit, M. Stepić: „Localized modes in a two-dimensional lattice with a pluslike geometry”, Phys. Rev. E 102, 032207 (2020).

M. Stojanović Krasić, M. G. Stojanović, A. Maluckov and M. Stepić: „Localized modes in two-dimensional “plus” lattice“, The seventh International School and Conference on Photonics „Photonica 2019“, Belgrade, Serbia, p. 74 (2019).

M. G. Stojanović, M. Stojanović Krasić, M. Johansson, I. A. Salinas, R. A. Vicencio and M. Stepić: „Localized modes in two-dimensional octogonal-diamond lattice“, The seventh International School and Conference on Photonics „Photonica 2019“, Belgrade, Serbia, p. 78 (2019).

M. G. Stojanović, M. Stojanović Krasić, A. Maluckov, M. Stepić: „Compactons in two-dimensional octagonal-diamond lattices”, 13 th Photonics Workshop, Kopaonik, Serbia, p. 28 (2020).

Poslednji put izmenjeno ponedeljak, 31 maj 2021 10:20